Zadaszenie tarasu spełnia kilka istotnych funkcji. Przede wszystkim zapewnia cień w słoneczne dni, przez co korzystanie z uroków natury jest przyjemne i komfortowe. Z kolei w deszczowe i wietrzne chwile osłania strefę użytkową przed deszczem i chłodem. Dzięki temu właściciele tarasów mogą przez cały rok cieszyć się bliskością przyrody i możliwością wygodnego korzystania ze świeżego powietrza. Zadaszenie chroni także podłoże tarasu oraz znajdujące się na nim meble, rośliny i ozdoby przed działaniem czynników atmosferycznych.

Wygodny taras jest niemalże „przedłużeniem” salonu. Można w nim wypocząć, spędzić czas z rodziną i bliskimi. Zadaszenie sprawia, że jest to możliwe niezależnie od pogody i pory roku. Wykonywane przez nas konstrukcje zadaszeń są funkcjonalne, estetyczne i bezpieczne. Oferujemy także sprzedaż wysokiej jakości desek do wykończenia tarasów drewnianych, które umożliwiają estetyczne i ponadczasowe zagospodarowanie strefy relaksu.

 

 

Dbamy o to, aby zarówno wybór materiałów do wykonania zadaszenia, jak i jego przygotowanie i montaż przebiegały zgodnie z zasadami sztuki budowlanej oraz najwyższymi standardami bezpieczeństwa. Oferujemy pełen profesjonalizm i zaangażowanie we wspólną realizację Państwa wizji.

Jako profesjonalny skład z drewnem oferujemy również szeroki asortyment materiałów do samodzielnej budowy zadaszeń: drewno konstrukcyjne C24 oraz konstrukcyjne drewno klejone BSH i KVH, podstawy słupów, łączniki ciesielskie, wkręty ciesielskie, poliwęglan oraz impregnaty w wielu kolorach.

Dzięki fabrykom wysokiej jakości stworzona konstrukcja będzie cechowała się trwałością i funkcjonalnością, a jej właściciele przez lata będą mogli cieszyć się ochroną przed działaniem czynników zewnętrznych. Zachęcamy do kontaktu w celu umówienia szczegółów współpracy lub doradztwa w doborze odpowiednich materiałów.