Skład drewna Palisander działa na rynku od wielu lat ze składem drewna w Szczecinie i Stargardzie. Przez ten czas zdobyliśmy doświadczenie, które pozwala nam dzisiaj być liderem rynku w województwie zachodniopomorskim, jeśli chodzi o prace w drewnie eksponowanym na działanie czynników atmosferycznym. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem takich marek jak SPAX, ESSVE, KOOPMANS, OSMO, TWINSON, NESLING. Każdy producent jest przez nas sprawdzony i przetestowany, dlatego możemy polecić jego ofertę, mając pewność, że ich jakość Państwa nie zawiedzie.

Dysponujemy dużymi magazynami, w których znajdują się oferowane przez nas produkty. Zapewniamy w nich warunki optymalne dla drewna, dzięki czemu to nie traci swoich właściwości i wciąż jest atrakcyjne oraz trwałe. Oferowane przez nas wyroby z drewna są odpowiednio wysuszone, co sprawia, że nie pojawiają się na nich defekty, plamy, a same surowce nie ulegają nagłym i niekontrolowanym odkształceniom.

Naszym Klientom zapewniamy szeroki asortyment. W ofercie składu drewna znajdują się wiaty i altany, zadaszenia tarasów oraz różne rodzaje drewna, które powstaje w procesie klejenia i sprawdza się przy tworzeniu konstrukcji różnego rodzaju. Nasi pracownicy zapewniają Klientom wsparcie w wyborze optymalnych dla nich rozwiązań i doradzają w niejasnych kwestiach. Na życzenie Klientów oferujemy także profesjonalny montaż wybranych systemów. Zapraszamy do współpracy — gwarantujemy pełne wsparcie od jej początku aż do końca.