Oferujemy wysokiej jakości pergole ogrodowe, które mogą stanowić podporę dla roślin pnących. Jednocześnie konstrukcje zacieniają wybrane fragmenty ogrodu i chronią meble czy nas samych przed opadami deszczu i nadmiernym nasłonecznieniem. Dzięki temu korzystanie z ogrodu jest przyjemne i komfortowe o każdej porze dnia i w każdą pogodę.

Projektowane i produkowane przez nas konstrukcje są solidne i trwałe, przez co będą służyły właścicielom przez wiele lat. Wykorzystujemy jedynie materiały wysokiej jakości, które są magazynowane na naszych halach, w optymalnych dla drewna warunkach. Oferujemy także tarasy z drewna, które mogą być wykonane z wybranego przez Państwa gatunku surowca.

Zajmujemy się sprzedażą pergoli drewnianych, które są przygotowywane z naturalnego i ekologicznego materiału. Doskonale wkomponowują się w klimat ogrodu. Nadają strefie użytkowej przytulnego i ciepłego klimatu, a korzystanie z nich przynosi wiele przyjemności.

Pracownicy firmy Palisander mają wiele lat doświadczenia w branży, dzięki czemu służą pomocą i doradztwem zarówno na etapie składania zamówienia, jego wyceny, jak i późniejszej konserwacji konstrukcji. Dzięki temu mogą Państwo liczyć na nasze wsparcie w doborze optymalnych rozwiązań, które pozwolą atrakcyjnie piąć się ogrodowym roślinom i zapewnią cień wybranym fragmentom strefy relaksu.