Domki letniskowe

Marzy Ci się domek letniskowy w górach, nad morzem, w słonecznej miejscowości za granicą? Pragniesz stworzyć dla siebie idealne miejsce do relaksu, w którym z przyjemnością spędzisz miesiące letnie? Chcesz, żeby Twój domek był zbudowany z wytrzymałych, wysokojakościowych materiałów i służył Ci przez wiele lat? Szukasz tworzywa, za pomocą którego wzbogacisz ogród swojego domku letniskowego urokliwym domkiem ogrodnika czy warsztatem? Trafiłeś/aś w dobre miejsce!

Oferujemy najwyższej jakości drewno, za pomocą którego można wznieść domki letniskowe. Robiąc u nas zakupy, pozyskasz surowce przy użyciu których zbudujesz elementy domku letniskowego, takie jak taras czy wiata, albo wybudujesz go w całości. Oferowane przez nas drewno konstrukcyjne C24 w szczególności przyda się wtedy, gdy chcesz zbudować domek letniskowy – to rodzaj drewna stworzony do budowy domów szkieletowych, odznaczający się wyjątkową odpornością na obciążenia. Z kolei klejone drewno konstrukcyjne BSH wykazuje właściwości izolacyjne, co jest wyjątkowo przydatne podczas konstrukcji domków letniskowych w miejscach, gdzie występują wysokie temperatury.

Proponujemy usługi montażowe. Zajmujemy się montażem tarasów kompozytowych oraz drewnianych. Możesz mieć pewność, że taras każdego rodzaju zamontujemy całkowicie poprawnie, z myślą o wysokich temperaturach, które pojawiają się w miejscu postawienia domku letniskowego. Za każdym razem w tarasie umieszczamy szczeliny dylatacyjne, które chronią taras przed odkształceniami na skutek podwyższonej temperatury w okresie letnim. Wznosimy tarasy z drewna odpornego na działanie czynników atmosferycznych.