Tarasy kompozytowe

Deski kompozytowe są coraz częściej wybierane na taras. Stanowią znakomita alternatywę dla desek drewnianych, są trwałe, idealnie proste, jednolite kolorystycznie i nie mają sęków. Taras z kompozytu nie wymaga corocznego olejowania a jedynie standardowych zabiegów pielęgnacyjnych. Obecnie na rynku dostępnych jest wiele rodzajów desek kompozytowych . Często kusząca jest ich niewygórowana cena – jednak kryterium wyboru desek nie powinna być jedynie ich niska cena, ponieważ niższa cena to gorsza jakość materiałów. W przypadku, gdy decydujecie się Państwo na taras z kompozytu nie warto oszczędzać na materiałach. Gorszej jakości kompozyty posiadaja wiele wad, między innymi bardzo mocno się nagrzewają od promieni słonecznych.

W swojej ofercie posiadamy wysokiej klasy kompozyt TWINSON, produkowany z chronionego patentem kompozytu drewna i wysokiej jakości PVC. Deski Twinson nie tylko pięknie wyglądają, są bardzo funkcjonalne, ale także są w pełni ekologiczne i podlegają 100% recyklingowi.

TWINSON TERRACE

Wodoodporne, wytrzymałe , łatwe w pielęgnacji i atrakcyjne deski Terrace to rozwiązanie idealne na ścieżki ogrodowe, patio i podwórka oraz tarasy.

Dostępne dwa rodzaje szerokości ryflowania.

Szerokość deski Terrace 140 mm (145 mm wraz z dylatacją)

Wykończenie brzegów zaślepką, listwą aluminiową lub listwą Twinson

Dostępne są deski w długości 4 i 6 metrów

Dostępne w sześciu pięknych wersjach kolorystycznych:

 

 

TWINSON TERRACE MASIVE

Deski są dwustronne: jedna strona jest rylowana drobnym ryflem, druga ma szczotkowaną strukturę. Dzięki temu klient ma pełna dowolność wyboru i decyduje, jak będzie wyglądać powierzchnia jego tarasu.

Idealne do budowy tarasów o skomplikowanych kształtach

Szerokość deski 140 mm (145 mm wraz z dylatacją)

Najniższa wysokość zabudowy (już os 36 mm)

Brak konieczności stosowania listew wykończeniowych

 

 

TWINSON TERRACE MASSIVE PRO

Massive Pro to nowe deski posiadające wszystkie zalety desek Massive, dodatkowo wyróżniające się wysoką odpornością na plamy chemiczne i organiczne oraz niepowtarzalną fakturą obrazującą słoje drewna.