Zadaszenia tarasów

Zadaszenia tarasów

Zadaszenie tarasu spełnia kilka funkcji. To, co nam oferuje to przede wszystkim zacienienie w bardzo słoneczne dni, a kiedy aura nie dopisuje ochronę przed deszczem i chłodem. Ponadto chroni materiały na podłodze tarasu, latem przed nadmiernym nagrzaniem, natomiast zimą przed trudnymi warunkami atmosferycznymi. Wygodny taras jest niemalże „przedłużeniem” salonu, miejscem gdzie chętnie odpoczywamy, spędzamy czas w gronie rodziny i przyjaciół. Zadaszenie umożliwia nam korzystanie z niego niezależnie od pogody i pory roku.

 

 

Część naszych realizacji możecie Państwo obejrzeć w galerii na naszej stronie. Tradycyjne lub bardziej nowoczesne konstrukcje zadaszeń pokazane na zdjęciach zostały wykonane przez naszą firmę. Dbamy o to aby nasze projekty były zarówno funkcjonalne jaki i estetyczne.

W naszej ofercie posiadamy szeroki asortyment materiałów do budowy zadaszeń: drewno konstrukcyjne C24 oraz konstrukcyjne drewno klejone BSH i KVH, podstawy słupów, łączniki ciesielskie, wkręty ciesielskie, poliwęglan oraz impregnaty w wielu kolorach. W zakładce skład drewna/sprzedaż możecie Państwo obejrzeć oferowane przez nas produkty.

Zachęcamy do kontaktu z nami w celu umówienia wyceny lub doradztwa w doborze odpowiednich materiałów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

szybki kontakt

Adres:
73-110 Stargard
Nasienna

tel. 606 531 939
tel. 506 639 909