Kompozyt TWINSON

Taras Kompozyt TWINSON

Taras SAPELI

Taras KEMPAS

Architektura ogrodowa

Taras CUMARU

Taras BANGKIRAI

ZAPRASZAMY DO NASZEGO SKŁADU DREWNA - STARGARD, UL. NASIENNA!

Oferta
Nasza oferta podzielona jest na cztery działy tematyczne związane wspólnym mianownikiem, którym jest drewno. W materiale tym osobiście dostrzegam urok, piękno, nature...dzięki czemu staram się zawsze wydobyć z tego budulca to co najlepsze, to co ma cieszyć i podobać się użytkownikom.
Jak już wspominałem w opisie o NAS, ideą firmy jest kompleksowa realizacja oferowanego przez nas asortymentu z drewna - Taras, Elewacja, Konstrukcja...
Zapewniając kompleksową realizację mam na myśli rozwiązanie od uzgodnień techniczno - wizualnych...poprzez zakup niezbędnych materiałów, transport, montaż...przekazanie inwestycji do użytkowania inwestorowi - najmilsza część umowy.
Jeśli jesteście Państwo zainteresowani kupnem deski tarasowej, deski elewacyjnej bądż konstrukcyjnego drewna klejonego czy akcesoriów montażowych - bez usługi montażowej, również przygotuję osobiście dla Państwa ofertę cenową z dostawą pod wskazany adres.
Do każdej realizacji podchodzimy profesjonalnie, bez względu na rozmiar inwestycji, planując jak najlepsze rozwiązanie połączone z troską o jakość usługi.
Naszą główną strefą działalności jest Szczecin, województwo zachodniopomorskie, jednak nie jest to ograniczenie w rozumieniu - barira odległości. Realizowaliśmy już projekty na terenie całej Polski oraz na terenie naszego zachodniego sąsiada - Niemcy.
Klikając na działy tematyczne, uzyskać można więcej informacji o konkretnej ofercie. Mam nadzieję, że przybiży to Państwu naszą ofertę a zapisane tam informacje być może pomogą w podjęciu decyzji na tak dla drewna.
Zapraszam również do obejrzenia naszej galerii w zakładce realizacje.
Polityka prywatności         Wykonanie: Planfirm.pl