Kompozyt TWINSON

Taras Kompozyt TWINSON

Taras SAPELI

Taras KEMPAS

Architektura ogrodowa

Taras CUMARU

Taras BANGKIRAI

ZAPRASZAMY DO NASZEGO SKŁADU DREWNA - STARGARD, UL. NASIENNA!

Tarasy z drewna modrzewiowego
Tarasy wykonane z deski z modrzewia to alternatywne rozwiązanie dla tarasów wykonanych z drewna egzotycznego jak i betonowych pokrywanych płytami ceramicznymi. Lekka konstrukcja, odporność na niskie temperatury, łatwy montaż, konserwacja i ewentualna naprawa, prawdziwe, ciepłe i przyjemne drewno pod stopami, to niewątpliwie wielkie zalety tarasów z modrzewia. Na wyróżnienie zasługuje stosunkowo niska cena kompleksowej realizacji takiego tarasu.

PROMOCJA... KOMPLEKSOWA REALIZACJA WRAZ Z MATRIAŁEM.... TARASU NA WYLEWCE BETONOWEJ. TYLKO U NAS MOŻESZ NEGOCJOWAĆ CENĘ. GWARANCJA JAKOŚCI!!!!

Zlecenie obejmuje: deska tarasowa Modrzew, legary Modrzew, kotwienie SPAX RA, wkręt do deski tarasowej z powłoką organiczną, olejowanie tarasu - montaż, hydroizolacja wylewki betonowej.
Według WIKIPEDIA drewno-technika - Modrzew (Larix europaea) najlepsze właściwości ma drewno pozyskiwane z drzew w wieku 100 - 120 lat. W Polsce rzadko stosowane, jest najlepszym (z punktu widzenia techniki) i najtrwalszym gatunkiem drewna.
http://pl.wikipedia.org/wiki/Drewno_(technika)

Tarasy z modrzewia syberyjskiego występują w postaci desek o różnych długościach montowanych na legarach układanych na stałych, stabilnych podłożach. Balkony, ścieżki w ogrodach, trapy, pomosty, tarasy, obrzeża basenów wykonane z desek tarasowych z modrzewia i zabezpieczone odpowiednimi olejami potrafią cieszyć swym pięknem przez wiele lat.
więcej >>
Polityka prywatności         Wykonanie: Planfirm.pl