Kompozyt TWINSON

Taras Kompozyt TWINSON

Taras SAPELI

Taras KEMPAS

Architektura ogrodowa

Taras CUMARU

Taras BANGKIRAI

ZAPRASZAMY DO NASZEGO SKŁADU DREWNA - STARGARD, UL. NASIENNA!

Konstrukcje z drewna klejonego
Drewno klejone jest materiałem wysoce estetycznym, to kolejna korzyść i zarazem duża oszczędność na materiałach wykończeniowych - nie wymaga dodatkowego obudowywania konstrukcji, jak to się często dzieje w przypadku innych materiałów nośnych.
Oszczędności ujawniają się także podczas eksploatacji obiektów w których zastosowano konstrukcje z drewna klejonego warstwowo - nie wymagają one żadnych bieżących konserwacji, czy renowacji. Odpowiednio zaprojektowana i wykonana konstrukcja jest elementem długowiecznym w budynkach.

Drewno klejone warstwowo, po zapewnieniu odpowiednich warunków takichjak: sfazowane krawędzie oraz strugana powierzchnia, jest materiałem odpornym na działanie ognia. Zwęglona zewnętrzna powłoka stanowi ochronę dla części wewnętrznej (nośnej) elementów, czym zapewnia długotrwałą odporność na działanie ognia. Wszystko to sprawia, iż konstrukcje z drewna klejonego są wysoce stabilne pod obciążeniem ogniowym i z łatwością spełniają wymagania normowe.

Konstrukcyjne drewno klejone może mieć zastosowanie w budownictwie przemysłowym ale i jednorodzinnym, może być konstrukcją dachu domu, basenu, ogrodu zimowego, wiaty.
Może byc eksponowane jako element ozdobny na zasadzie pergoli bądz innych konstrukcji ażurowych. W naszej ofercie zapewniam Państwu możliwość zastosowania w/w materiału, przy realizacji waszych inwestycji. Zapewniam profesjonalny montaż, zgodny ze sztuką i wiedzą budowlaną w oparciu o najnowsze technologie - łączniki.
Jesli potrzebują państwo drewno klejone, prosze o kontakt w celu otrzymania oferty cenowej.
<< wstecz
Polityka prywatności         Wykonanie: Planfirm.pl