Elewacje drewniane

Elewacje drewniane

O elewacjach drewnianych mówi się, że są bliżej natury. Trudno się z tą opinią nie zgodzić, gdyż drewno idealnie wpisuje się w krajobraz. Elewacje drewniane doskonale pasują zarówno do budynków w stylu klasycznym jak i nowoczesnym. Drewno może pokrywać całą bryłę budynku lub jedynie zaznaczać jej fragmenty. Wygląd elewacji drewnianych ma wpływ na estetykę całego otoczenia. W zakładce realizacje możecie Państwo obejrzeć elewacje wykonane przez naszą firmę.

W naszej ofercie posiadamy deski elewacyjne z modrzewia syberyjskiego, świerku skandynawskiego, cedru kanadyjskiego oraz z gatunków egzotycznych między innymi okume i meranti. Wszystkie dostępne u nas materiały elewacyjne możecie Państwo obejrzeć w zakładce skład drewna/sprzedaż.

Ciekawą i coraz bardziej popularną alternatywa dla elewacji drewnianych są elewacje kompozytowe. W swojej ofercie posiadamy nowoczesne systemy elewacyjne TWINSON WALL PREMIUM, dostępne w trzech atrakcyjnych, uniwersalnych i ponadczasowych kolorach:

Twinson Wall Premium to kompozyt drewna i PVC, który charakteryzuje się wyjątkową trwałością. System elewacyjny Twinson to również kompleksowe rozwiązania montażowe zapewniające specjalistyczne profile wykończeniowe (uwzględniające konieczną wentylację) opatentowane łączniki, które gwarantują szybki i prawidłowy montaż.

Zachęcamy do kontaktu z nami w celu umówienia wyceny lub doradztwa w doborze odpowiednich materiałów.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

szybki kontakt

Adres:
73-110 Stargard
Nasienna

tel. 606 531 939
tel. 506 639 909