Blog

  • meble na tarasie

O czym pamiętać, planując montaż tarasu drewnianego?

Własny taras to doskonały pomysł na wykończenie przestrzeni przydomowej. Wygodnie można wyjść na niego wieczorem lub zorganizować na nim grilla, tak naprawdę wciąż będąc o krok od domu. O czym jednak pamiętać przy jego budowie?

  • pergola

Jak zamontować drewnianą pergolę ogrodową?

Drewniane pergole ogrodowe zaliczane są do małej architektury. Chętnie obsadzamy je pnącymi roślinami. Każda taka konstrukcja powinna być wytrzymała i stabilna, po pierwsze może być obciążona zielenią, a po drugie będzie narażona na zmienne warunki atmosferyczne. Wyglądają one bardzo dekoracyjnie, ale jak właściwie zbudować taką pergolę?

  • deski tarasowe drewniane na rozmazanym kolorowym tle

Jakie drewno najlepiej nadaje się na deskę tarasową?

Podstawą dobrego zagospodarowania tarasu jest wybór deski tarasowej dostosowanej do naszych preferencji. Warto wziąć pod uwagę takie czynniki jak: usytuowanie tarasu, ekspozycja na słońce i wodę, zadaszenie, preferencje kolorystyczne, częstość użytkowania i wyznaczony budżet. Zatem na jakie drewno się zdecydować?

  • taras zewnętrzny z deskami kompozytowymi

Jakie są główne zalety tarasów kompozytowych?

Decydując się na budowę i zagospodarowanie tarasu, zazwyczaj głównym pytaniem jest, czy warto zainwestować w deski kompozytowe. Jest to coraz popularniejsze rozwiązanie, które nie bez powodu ma coraz więcej zwolenników. Przyjrzyjmy się zatem głównym zaletom tarasu kompozytowego.

szybki kontakt

Adres:
73-110 Stargard
Nasienna

tel. 606 531 939
tel. 506 639 909